News Ukraine

РЕЗЕРВИ НАПОГОТОВІ

12282 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час заходів бойової підготовки, з особовим складом підрозділів десантно-штурмових військ, які підпорядковані Командуванню об'єднаних сил Збройних Сил України, проведено тренування з відбиття нападу повітряного десанту умовного противника.
Як наголосив командувач об'єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, подібні заняття з підрозділами протидесантного резерву відбуваються щотижня та спрямовані на підтримання навченості та злагодженості військовослужбовців, які несуть бойову службу на півдні України.
– Цього разу, після отримання раптового сигналу воїни-десантники спільно з групою вогневої підтримки швидко здійснили марш, відбили та зупинили наступ в глиб нашої території сил та засобів десанту умовного противника, а також просунулись на панівні висоти та зайняли оборону, – повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За словами командувача, незабаром, згідно плану бойової підготовки, десантники братимуть участь у тренуваннях із залученням інженерних підрозділів, артилерії та армійської авіації.

Мої відео