News Ukraine

Найближчих сім років калинівчанин проведе за гратами за незакінчений замах на вбивство

Найближчих сім років калинівчанин проведе за гратами за  незакінчений замах на вбивство
28676 ПЕРЕГЛЯДІВ

Калинівською місцевою прокуратурою Вінницької області підтримано обвинувачення у розгляді районним судом кримінального провадження за обвинуваченням 56-річного жителя Козятина, який в січні 2019 року вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст.15 , ч.1 ст. 115 КК України, а саме незакінчений замах на вбивство.

У ході судового розгляду стороною  обвинувачення повністю доведено вину чоловіка, який, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на грунті  неприязних відносин із 35-річним земляком, під час раптово виниклої суперечки, усвідомлюючи протиправність своїх дій та настання негативних наслідків, на кухні будинку, виконуючи свої злочинні дії, схопив кухонний ніж, та наніс прицільний удар в ліву частину грудної чоловікові. Однак, не закінчив свій злочинний намір до кінця, оскільки третій чоловік, який з випивав спиртне разом з обвинуваченим та потерпілим, перешкодив продовжувати наносити удари ножем. Внаслідок чого у потерпілого мало місце проникаюче колото-різане поранення лівої половини грудної клітини   що супроводжувалось гематороксом. За ступенем тяжкості вказане тілесне ушкодження  відноситься до тяжких тілесних ушкоджень за ознакою загрози життю. Свою вину обвинувачений визнав у повному обсязі.

За принципової позиції прокуратури винну особу  засуджено за ч.3 ст.15, ч.1 ст. 115 КК України до 7 років позбавлення волі.

На даний час вирок не набув законної сили.

 

 

Прес-служба прокуратури Вінницької області

 

Мої відео