News Ukraine

У Чернівецькій області до 3 років позбавлення волі засуджено інспектора з дорожнього нагляду

У Чернівецькій області до 3 років позбавлення волі засуджено інспектора з дорожнього нагляду
141684 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Прокуратура Чернівецької області здійснювала процесуальне керівництво та підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом шахрайства та підбурення до надання неправомірної вигоди інспектором з дорожнього нагляду Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області.

 

Під час судового розгляду встановлено, що в квітні 2017 року обвинувачений шахрайським шляхом заволодів коштами громадянина, підбуривши його до надання неправомірної вигоди службовим особам за прискорення одержання водійських прав, а також надання 6000 гривень неправомірної вигоди за непритягнення до адміністративної відповідальності та повернення транспортного засобу.

 

Судовий розгляд вказаного кримінального провадження завершено.Кіцманський районний суд Чернівецької області погодився з доводами прокуратури та засудив правопорушника до 3 років позбавлення волі зі штрафом у розмірі 800 неоподаткованих доходів громадян, що становить 13 600 гривень, та з конфіскацією майна, крім житла. Вирок ще не набрав законної сили.

 

 

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

Мої відео