News Ukraine

Прокуратура домоглась призначення вбивці довічного позбавлення волі

Прокуратура домоглась призначення вбивці довічного позбавлення волі
1846 ПЕРЕГЛЯДІВ

Донецький апеляційний суд підтримав обґрунтовані доводи прокуратури Донецької області та призначив більш суворе покарання мешканцю м. Краматорська, обвинуваченому у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України, а саме в умисному вбивстві, вчиненому особою, яка раніше вчинила вбивство.

Судом встановлено, що у березні 2019 року - через два місяці після умовно-дострокового звільнення від подальшого відбування покарання за умисне вбивство, чоловік вживав спиртні напої у квартирі свого знайомого. Під час застілля між чоловіками виникла сварка. У відповідь на нецензурну лайку гість завдав хазяїну чисельних ударів ногами по тулубу, спричинивши травми грудної клітини та живота, переломи ребер та розриви внутрішніх органів. Отримані потерпілим тілесні ушкодження виявились несумісними із життям.

У березні 2020 року Краматорський міський суд визнав зловмисника винним у скоєнні вбивства та засудив до 14 років 10 місяців позбавлення волі. Не погодившись з даним вироком, прокуратура подала апеляційну скаргу.

Наразі вирок суду першої інстанції скасовано та ухвалено новий, яким обвинуваченому призначено покарання у виді довічного позбавлення волі.

Мої відео