News Ukraine

На Херсонщині дівчинка зникла на 5 днів

На Херсонщині дівчинка зникла на 5 днів
325878 ПЕРЕГЛЯДІВ

28 листопада 2021 року 14-річна дівчинка-підліток втекла з дому у селищі міського типу Білозерка Херсонської області. 1 грудня мати дитини повідомила поліцію, що зникла її донька. І вже за три дні, 3 грудня (приблизно о 3 годині дня) працівники оперативно-слідчої служби віднайшли пропажу.

 

Після заяви матері поліцейські оперативно приступили до пошуків підлітка. Спочатку слідчі роботи проводилися в окружних дворах та різних майданчиках селища Білозерка та сусідніх місцевостей. А вже потім, коли стало відомо, що дитина може перебувати у місті Херсон, почали пошуки й там.

 

За час розслідування було проведено багато різних дій з метою знаходження дівчини: опитували свідків та водіїв, переглядали камери спостереження, проводили обшуки місць популярних для молодого покоління. Крім того, до оперативників приєднались угрупування волонтерів “Ангел” та “Мілена”.

 

Отже, 3 грудня дівчинку було розшукано. Її помітив поліцейський Управління карного розшуку біля одного з дитячих садочків міста. На щастя, з дитиною все в порядку.

 

Матері загрожує покарання за недотримання догляду за донькою — адміністративна відповідальність.

Мої відео