News Ukraine

За кілька годин знайдено зниклу малолітню дівчинку на Київщині

За кілька годин знайдено зниклу малолітню дівчинку на Київщині
399498 ПЕРЕГЛЯДІВ

В місті Ірпінь Київської області дівчинка віком 12 років не прийшла додому після школи, тому батьки почали сильно хвилюватися, але на щастя, пропажу було розшукано поліцією Бучанщини.

Отож до одного з відділень поліції міста Ірпінь подзвонила занепокоєна мати зі звісткою про те, що її неповнолітня донька не прийшла додому після школи, хоча в такий час вже повинна бути вдома. Крім того, мама повідомила правоохоронців, що раніше випадків зникнення не було.

Жінка спеціально детально описала зовнішність та особливі прикмети своєї доньки співробітникам оперативно-розшукової служби, що безперечно допомогло їм у пошуках. Для знаходження дівчинки швидко прибули працівники поліції Ірпеня і Буча, волонтери й інші небайдужі особи.

Дитину було знайдено за кілька годин в одному з супермаркетів житлового району Романівка. Після розмови з поліцейськими, вона пояснила свій вчинок неполадками з батьками. Наразі відомо, що на батьків неповнолітньої складені адміністративні протоколи за неналежне виконання своїх обов’язків відповідно до статті 184 частини 1 Кримінального кодексу України.

Мої відео