News Ukraine

Директор підприємства відповість у суді за службову недбалість, яка коштувала місцевому бюджету понад 200 тис грн

Директор підприємства відповість у суді за службову недбалість, яка коштувала місцевому бюджету понад 200 тис грн
225060 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під процесуальним керівництвом Артемівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) КК України стосовно 42-річного директора товариства з обмеженою відповідальністю.

Установлено, що у грудні 2016 року директор ТОВ уклав з розпорядником бюджетних коштів договір на здійснення технічного нагляду за виконанням підрядною організацією робіт з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення центральної частини м. Бахмута.

У грудні 2016 та березні 2017 року, не перевіривши фактичні обсяги виконаних робіт, директор підписав акти їх приймання, що стало підставою для перерахування підрядникові  200 723 грн бюджетних коштів.

На теперішній час обвинувальний акт скеровано до суду.

Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Теги: законісправедливість, Донецька область прокуратура
Мої відео