News Ukraine

Зловмисника, який із кулаками накинувся на дідуся та 2-річного хлопчика, заарештовано на 60 діб

Зловмисника, який із кулаками накинувся на дідуся та 2-річного хлопчика, заарештовано на 60 діб
169177 ПЕРЕГЛЯДІВ

У столиці Київською місцевою прокуратурою №2 повідомлено про підозру 28-річному чоловіку, який в одному з розважальних торгових центрів столиці вчинив розпусні дії відносно 11-річного хлопця.

 

Зловмисник, під приводом оплати послуг малолітньої дитини по роздачі листівок, заманив останнього до підсобного приміщення, де вчинив відносно дитини розпусні дії, задовольняючи при цьому свої статеві пристрасті.

 

У п’ятницю, 12.07.2019, після того, як хлопець розповів батькам про те, що трапилось, працівниками поліції шляхом проведення невідкладних слідчих (розшукових) дій зловмисника було затримано.

 

За результатом слідства чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.156 КК України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. У вчиненому молодик зізнався.

 

13.07.2019 за клопотанням Київської місцевої прокуратури №2 відносно підозрюваного Дарницьким районним судом м. Києва застосовано запобіжних захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці без визначення застави.

 

Прес-служба прокуратури міста Києва

 

Мої відео