News Ukraine

У Маріуполі поліція відкрила кримінальне провадження за фактом порушення правил карантину

73 ПЕРЕГЛЯДІВ

Не дотримуючись санітарних норм та обмежувальних заходів під час карантину, близько сотні громадян зібралися біля супермаркету. Адміністрація закладу також не вжила заходів щодо безпеки покупців. Поліцейські наразі встановлюють всі обставини події.

До поліції Маріуполя надійшло повідомлення, що біля одного з супермаркетів у Центральному районі масове скупчення людей. Громадяни не дотримувалися дистанції між собою, дехто був без захисних масок.

Через кілька хвилин, як тільки-но торгівельний заклад розпочав свою роботу, містяни увійшли до приміщення.

На місце виїхали співробітники патрульної поліції та поліцейські групи комунікації Центрального відділу поліції. Наразі правоохоронці опитують свідків та очевидців, встановлюються всі обставини.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання – до трьох років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Поліція закликає громадян дотримуватися правил карантину та із розумінням до них відноситися.

Нагадуємо, дистанція між громадянами у період карантину в черзі до супермаркетів або інших крамниць не повинна бути меншою ніж 1,5 метра, також з метою припинення поширення вірусної інфекції обов’язково слід перебувати у громадських місцях у захисних масках.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Мої відео