News Ukraine

Військова прокуратура затримала на Чернігівщині реалізатора боєприпасів

Військова прокуратура затримала на Чернігівщині реалізатора боєприпасів
265 ПЕРЕГЛЯДІВ

   16.06.2020 військовою прокуратурою Деснянського гарнізону Центрального регіону України затримано цивільну особу під час реалізації корпусів до бойових ручних гранат.

   Перший факт незаконного збуту підозрюваним 20 корпусів ручних протипіхотних оборонних гранат Ф-1 задокументований правоохоронцями 28.05.2020 у ході контролю за вчиненням злочину у формі оперативної закупки.

   16.06.2020 в одному з сіл Ічнянського району Чернігівської області  вказаний громадянин здійснив збут «другої партії» корпусів до ручних протипіхотних оборонних гранат Ф-1 у кількості 50 шт. Одразу після цього правопорушник був затриманий співробітниками військової прокуратури Деснянського гарнізону спільно зі слідчими Козелецького ВП Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області за оперативного супроводу УСБ України в Чернігівській області.

 

   Грошові кошти у затриманого вилучені.

   На даний час тривають обшуки за місцем його проживання.

   Згідно із ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України затриманому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Теги: Військова Прокуратура,Військова прокуратура Деснянського гарнізону ,затримано,протипіхотні оборонні гранати Ф-1
Мої відео