News Ukraine

Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону припинено діяльність групи фальсифікаторів алкогольних напоїв світових брендів

Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону припинено діяльність групи фальсифікаторів алкогольних напоїв світових брендів
1764 ПЕРЕГЛЯДІВ

Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України припинено злочинну діяльність групи у складі 8 осіб - жителів міста Могилів-Подільський Вінницької області.

Досудовим розслідуванням установлено, що протягом 2020 року правопорушники налагодили протиправну схему незаконного транспортування територією України спирту та в подальшому виготовлення з нього алкогольних напоїв. Учасники групи відкривали підпільні цехи для виробництва фальсифікованих напоїв з метою їх збуту на території України, використовуючи при цьому обладнання, що забезпечує масове виробництво.

02.07.2020 в ході одночасного проведення 5 санкціонованих судом обшуків за місцями проживання організаторів протиправного «бізнесу», а також інших приміщень, які перебувають у їх користуванні, відшукано та вилучено загалом понад 20 тон спирту та алкогольних напоїв «сумнівного походження», які зберігалися у спеціальних поліетиленових упаковках, резервуарах та пляшках, а також фарбники, заготівки для розлиття концентрату та контрафактні товарні знаки відомих виробників орієнтовною вартістю понад 2,5 млн. грн.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ТУ ДБР у місті Хмельницькому, за оперативного супроводження відділу внутрішньої та власної безпеки по Могилів-Подільському прикордонному загону та оперативно-розшукового відділу Могилів-Подільського прикордонного загону, із залученням 10 мобільного прикордонного загону «Дозор».

Санкція ч. 2 ст. 204 КК України передбачає учасникам незаконного «бізнесу» покарання у виді штрафу від трьох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Мої відео