News Ukraine

На час святкування Святої Трійці та Дня Конституції України Служба судової охорони переходить на посилений варіант несення служби

На час святкування Святої Трійці та Дня Конституції України Служба судової охорони переходить на посилений варіант несення служби
360583 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова Служби судової охорони Валерій Бондар підписав наказ про переведення Служби судової охорони на посилений варіант несення служби на час святкування Святої Трійці та Дня Конституції України і вжиття додаткових заходів безпеки.
Наказ видано з метою забезпечення ефективної організації службової діяльності з охорони об’єктів системи правосуддя у вихідні і святкові дні, пов’язані з відзначенням Трійці та Дня Конституції України.
Відповідно до нього, у посиленому режимі співробітники Служби виконуватимуть завдання з охорони й забезпечення безпеки судових установ 19–22-го та 26–29 червня 2021 року.
Так, у всіх двадцяти чотирьох територіальних управліннях Служби судової охорони для попередження або припинення правопорушень, нештатних чи надзвичайних ситуацій у судових установах у готовність будуть приведені визначені сили й засоби, зокрема резерви з належним екіпіруванням для оперативного посилення охорони судів.
Також територіальні управління Служби тісно взаємодіятимуть із територіальними органами Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій в областях держави з метою відстеження зміни в обстановці навколо об’єктів судової влади та організації в разі потреби відповідного реагування.
Наразі під охороною Служби судової охорони перебувають 541 об’єкт судової влади в усіх 24 областях України.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона
Мої відео