News Ukraine

На Київщині колишньому директору ДП «Зал офіційних делегацій» повідомлено про підозру у заподіянні 1,6 млн грн збитків

На Київщині колишньому директору ДП «Зал офіційних делегацій» повідомлено про підозру у заподіянні 1,6 млн грн збитків
273652 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури колишньому директору державного підприємства «Зал офіційних делегацій» повідомлено про підозру у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Зазначене підприємство здійснює діяльність, пов’язану із обслуговуванням вищих посадових осіб, офіційних делегацій України, іноземних держав та інших осіб, що прямують через міжнародний аеропорт «Бориспіль».

За даними слідства посадовець уклав договір з приватним підприємством щодо надання послуг з обслуговування пасажирів держпідприємством, безпідставно надавши знижку вартості послуг, які надавались. Використовуючи цю знижку, приватне підприємство здійснювало продаж послуг пасажирам за загальними тарифами, збагачуючись за рахунок потужностей ДП.

У результаті цих дій протягом грудня 2018 – жовтня 2019 року державному підприємству завдано збитки понад 1,6 млн грн.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

Заходи із викриття кримінального правопорушення проведені спільно зі слідчими Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Київській області та за оперативного супроводу співробітників Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері економічної безпеки СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Мої відео