News Ukraine

Чоловік очікуватиме на вирок суду під вартою за вчинення розбійного нападу та вбивство жінки

Чоловік очікуватиме на вирок суду під вартою за вчинення розбійного нападу та вбивство жінки
344331 ПЕРЕГЛЯДІВ

За клопотанням Краматорської окружної прокуратури судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 36-річному мешканцю м. Дружківки, який обґрунтовано підозрюється у скоєнні умисного вбивства з корисливих мотивів та розбійного нападу, поєднаного із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень (п. 6 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 20 липня 2021 року чоловік, раніше судимий за розбійний напад, прийшов до будинку 60-річної мешканки м. Краматорська. Оскільки він нещодавно допомагав їй з ремонтом, господиня впустила його до оселі.

Зловмисник двічі вдарив пенсіонерку молотком по спині, а коли вона впала, прив’язав шнуром та еластичним бинтом за ноги і шию до стільця, зробивши так звану ковзну петлю, і вимагав віддати грошові кошти.

У подальшому нападник забрав з будинку заощадження господині у сумі 7 000 грн, близько 20 кг кольорового металу та з місця злочину зник. Смерть потерпілої настала внаслідок механічної асфіксії.

Наразі проводяться невідкладні слідчо-оперативні дії, перевіряється причетність підозрюваного до скоєння аналогічних злочинів на території регіону.

Доосудове розслідування триває.

Мої відео