News Ukraine

Дебати між кандидатами: підсумки та тези

Дебати між кандидатами: підсумки та тези
224362 ПЕРЕГЛЯДІВ

19 квітня відбулися анонсовані раніше дебати між двома кандидатами у Президенти України. Петро Порошенко і Володимир Зеленський змогли особисто поставити один одному важливі питання та висловити свою громадянську та політичну позицію.

Дебати на НСК «Олімпійський», як і планувалося, розпочалися рівно о 19 годині. Вже зі старту кандидати здивували глядачів: незважаючи на збудовані окремі сцени, Петро Порошенко приєднався до свого опонента і виступав одній платформі з Володимиром Зеленським.

Протягом години кандидати висловили власні зауваження один до одного і намагалися ставити опонентові складні та незручні запитання. Порошенко зауважив, що його опонент є фікцією, створеною Ігорем Коломойським задля повернення влади над Україною. Своєю чергою Зеленський закидав чинному президентові, що той не виконав своїх обіцянок, які Порошенко дав громадянам 5 років тому.

Теледебати, які проводилися після заходу на «Олімпійському», відвідав лише один з кандидатів – чинний голова країни. Володимир Зеленський, як і обіцяв раніше, не прийшов на зустріч з опонентом. Тому у телевізійній студії свої ідеї та політичну програму озвучував лише Петро Порошенко. Діючий президент прокоментував питання безпеки країни, озвучив досягнення та слабкі місця, що мали місце під час його президентського терміну.