News Ukraine

Директор філармонії в Житомирі Тетяна Руденька стала жертвою чорних піарників

Директор філармонії в Житомирі Тетяна Руденька стала жертвою чорних піарників
12273 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кандидат в депутати Житомирської міськради від "Слуги народу" Тетяна Руденька стала жертвою чорних технологів. 11 жовтня в мережі буквально кожен ресурс оприлюднив ілюстрацію нібито її білборда зі слоганом, в одному слові якого навмисно були допущені дві помилки. Більш болісно вдарити по інтелігентній освіченій людині, що має безпосереднє відношення до культури і мистецтва, - нереально.

Той самий білборд із фальшивим неграмотним слоганом, який не бачив ніхто в Житомирі, але побачила вся Україна

Фальшивка зробила Тетяну «зіркою» мережі. Крім того, стьоб над директором Житомирської філармонії в свою програму включили і деякі центральні телеканали, зробивши її відомою на всю країну. Тут телевізійники продемонстрували, наскільки безвідповідальною буває українська журналістика. У гонитві за рейтингами і красивою картинкою елементарні медійні закони, коли будь-який факт слід ставити під сумнів і тричі перевіряти, ігноруються.

Тетяна Миколаївна розмістила відео, в якому спростувала свою причетність до цієї «реклами». Вона зазначила, що також чорні піарники вмістили слоган, який вона навіть не використовувала.

Коли на вулиці Хлібній в Житомирі з'явився єдиний білборд з її фото, коли і куди він подівся, - невідомо.

Півтора роки тому Тетяна Руденька зайняла посаду директора Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера. Деякі недоброзичливці в місті були незадоволені її призначенням. Вона ж, зайнявши крісло директора, розгорнула плідну діяльність, почавши посилювати рейтинг філармонії.

В депутати міськради також вирішила йти для того, щоб бути корисною для міста та житомирян.

"Білборд з'явився приблизно на третій день моєї кампанії. Я навіть рекламу ще ніяку тоді не давала, - коментує Тетяна Руденька. - Ця акція, швидше за все, була спрямована особисто проти мене, але не проти партії, від якої йду в депутати міськради. Деякі не бажали мого призначення, маючи свої плани на філармонію... А я виграла конкурс! І після цього почалися проблеми. А коли стало відомо, що йду в депутати, використали свій ресурс проти мене".

Після цієї акції високі рейтинги Тетяни Миколаївни злегка «попливли». Але те, що вона балотується по округу, в якому розташована філармонія і в якому проживала раніше, і в якому знають, що в депутати йде не просто так, - залишає їй, як і раніше, великі шанси на перемогу.

Сьогодні Тетяна Руденька звернулася до медіа-ресурсів, що опублікували фейк, з проханням його видалити і написати нову історію про те, як чорні технологи створюють фальшиві інформаційні приводи.

Сергій Орлов

Теги: Тетяна Руденька, чорний піар, філармонія, директор, Слуга народу, кандидат, білборд, слоган, Житомир, журналістика, Житомирська обласна філармонія, депутат, фейк, рейтинг,Житомир,Директор філармонії Тетяна Руденька ,філармонія Тетяна Руденька ,Руденька, Житомирська міськрада, Слуга народа,Партія "Слуга народу",Слуга народу,Україна,Украина,Тетяна Миколаївна Руденька, Тетяна Руденька Житомир
Автор: wikibazacom
Мої відео