News Ukraine

Олег Чеславський НЕ потрапивши до Київської міської ради вважає вибори - нелегітимними та звинувачує в цьому владу Зеленського і народ

Олег Чеславський НЕ потрапивши до Київської міської ради вважає вибори - нелегітимними та звинувачує в цьому владу Зеленського і народ
32632 ПЕРЕГЛЯДІВ

25 жовтня  відбулись чергові вибири у владу, цього разу - місцевих депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

На даний час уже відомі результати по більшості обраним кандидатам. А також можна спостерігати за тим, як різносортна шваль, що протягом довгих років цинічно знущалась над українцями НЕ потрапивши у бажані мерські чи депутатські крісла - сьогодні критикує вибори що відбулись. Виходить, що коли, ці кандидати просили свій народ вибрати їх – то вірили у його мудрість, а коли НЕ стали обраними – то народ для них ніщо, і думка цього народу для них значення абсолютно НЕМАЄ.

Візьмемо до уваги післявиборчий пост на своїй сторінці у Фейсбук кандидата в депутати до Київської міської ради від партії «За майбутнє» - Олега Чеславвського, також на його статтю «НЕ Местные выборы» на яку є перехід у цьому ФБ-пості.

Довідка:  Політична партія «За майбутнє» до якої входить Олег Чеславський не потрапила до Київської міської ради.

Олег Чеславський називає вибори що відбулись – нелегітимними, пов’язуючи це із низькою явкою виборців. Цікаво, а чи так само вважав би він якщо б пройшов депутатом до Київської міської ради – зрозуміло що НІ! Він вказує, що люди не прийшли голосувати бо вважають ці вибори фарсом, імітацією народовладдя, а вина у цьому лежить на чинній владі. Звісно, «винним» хтось же має бути – в Чеславського це стандартно влада на чолі із Володимиром Зеленським. Та в чомусь він таки правий, а от в чому?! – В тому, що «практически две трети, или, если быть точным, 62% избирателей Украины сказали нет всем участникам выборного процесса свое НЕТ!» - а це означає що і ЙОМУ ТАКОЖ! Тільки щодо «себе любимого» він явно цього не визнає!!! А тому й дальше продовжуватиме звинувачувати владу і всіх незручних опонентів у програші. Тільки от є одна дуже неоспорима річ – «Слуга народу» також явно не перемогла на цих виборах, щоб вважати їх винуватцями низької явки, фальсифікацій, і т. д.

Люди зробили свій вибір, який би він не був – та звинувачувати когось, в тому числі й народ, який  НЕ вибрав Олега Чеславського в депутати Київської міської ради – це низько і нерозумно! Олегу Чеславському варто шукати проблеми в собі і тоді він зрозуміє чому народ не має бажання підпускати його до владних кабінетів!  

Довідка: Олег Чеславський - недожурналіст і пропагандист- «історик» із вкрай неоднозначною славою. В принципі, хвалити можуть лише його колишні замовники - та й то не всі. Дуже вже швидко Олег перебирається від одного благодійника під іншого, дуже швидко змінює господарів. Одне з останніх місць роботи Олега Чеславского - порохоботская ферма, де він був одним з голосів пастви Петра Порошенка. Та як бачимо бажання дорватись до омріяного «корита» змусило його причалити в ряди політичної партії Ігоря Коломойського «За майбутнє». А всі добре знають, що Петро Олексійович явно не веде дружбу із екс власником ПриватБанку.

Олег Чеславській відомий «фейкомет» запитаєте ви, який заради «грошиків» кожну секунду готовий метати про кого хочете з вас тонни  огидної і вигаданої інформації. Для цього він створив сайт з символічною назвою «FAKEOFF». За назвою сайт начебто повинен розбивати вщент фейкові новини, але працює за схемою зовсім протилежного - створює і поширює брехню з метою шантажу і вимагання коштів за очистку цієї інформації.

Скріншот: сайт politica.com.ua

Теги: Олег Чеславський,FAKEOFF,Вибори Київська міська рада,Київська міська рада, вибори,Чеславський вибори,Чеславський сайт,сайт фейкофф,За майбутнє,чеславский олег,FAKEOFF Чеславский,Олег Чеславский,блогер,журналист,шут,проплаченный шут,Юрий Бирюков, Янина Соколова, Мирослав Олешко, Андрей Луганский, Андрей Карпов,Полтава,Киев,Андрей Полтава,Андрей Карпов Википедия,Андрей Серебрянский,Андрей Луганский Википедия,Юрий Бирюков Википедия, Петр Порошенко,Петр Алексеевич Порошенко,Петр Порошенко Википедия,Украина,борьба с российской пропагандой,российская пропаганда,Порошенко ,Чеславский,выборы в Украине,выборы,Песков,Путин,Дмитрий Песков,Владимир Путин,пресс-секретарь Песков,Держдеп США,ЕС,Виктор Медведчук,Медведчук,Виктор Медведчук Википедия,НАТО, Владимир Александрович Зеленский, Владимир Зеленский,Президент Владимир Зеленский,Президент Зеленский,Президент Украины,Президент,Игорь Коломойский,Коломойский ,Игорь Коломойский Википедия,Владимир Зеленский Википедия,Донбасс,Бойко ,Тимошенко,порохобот,порохоботы,адепты Порошенко,Пропаганда,Чеславський сайты,фейк,Фейкомет Олег Чеславський,фейкомет ,проплаченный фейкомет,проплаченный фейкомет Олег Чеславський
Автор: wikibazacom
Мої відео