News Ukraine

ВИБОРИ ДО ОБУХІВСЬКОЇ ОТГ: СУД ПРИПИНИВ ПОВНОВАЖЕННЯ ТВК ТА СКАСУВАВ ПРОТИПРАВНІ РІШЕННЯ ПРО ВИЗНАННЯ ПЕРЕМОЖЦЕМ НА ПОСТ ГЛАВИ ОТГ ОЛЕКСАНДРА ЛЕВЧЕНКО

ВИБОРИ ДО ОБУХІВСЬКОЇ ОТГ: СУД ПРИПИНИВ ПОВНОВАЖЕННЯ ТВК ТА СКАСУВАВ ПРОТИПРАВНІ РІШЕННЯ ПРО ВИЗНАННЯ ПЕРЕМОЖЦЕМ НА ПОСТ ГЛАВИ ОТГ ОЛЕКСАНДРА ЛЕВЧЕНКО
32537 ПЕРЕГЛЯДІВ

25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори, на яких обрали мерів, голів сільських та селищних рад, депутатів до рад усіх рівнів від громад. На даний час доля обраних до влади по більшості округів уже відома, але є й такі громади де й досі тривають запеклі бої щодо мерських та депутатських крісел. Причиною тому є, нажаль, масові фальсифікації без яких не обійшлись цьогорічні жовтневі вибори.

Особливо загостреною є ситуація довкола виборів в Обухівській ОТГ, яку вже навіть озвучують Народні депутати з трибуни у Верховній раді. Так, нардеп від політичної партії «Голос» Лозинський Роман Михайлович заявив, що в Обухові у його політсили намагаються вкрасти результат. На двох дільницях в уточнених протоколах партії «За майбутнє» «намалювали» +80 голосів. Небагато, але завдяки цьому вони можуть отримати плюс одного депутата, а «Голос», навпаки, втратить один мандат.

Зазначимо, що порушення зафіксували не лише представники «Голосу», але і «Європейської Солідарності», «Слуги Народу», «Удару» та «Батьківщини». Навіть голова дільниці заявив про фальсифікацію уточненого протоколу.

Та озвучені нардепом Лозинським проблеми з виборчим процесом далеко не єдині. А що найгірше – до фальсифікацій, покривання цих фальсифікацій можуть бути причетні члени Обухівської міської територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області на чолі із головою цієї комісії. Дана ТВК зараз практично «гримить» на всю Україну, адже якщо протягом перших днів після виборів там вдавалось приховувати можливі злочини – то на даний час це уже неможливо!

Так, приміром, спостерігачів, кандидатів в депутати і громадськість вкрай обурило два рішення прийняті цією ТВК 30 жовтня. А саме те, що  Територіальна виборча комісія попри значні порушення Виборчого Законодавства винесла два рішення:

- постанову про підведення підсумків голосування з виборів Обухівського міського голови в одномандатному виборчому окрузі та винесення постанови Обухівської міської територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області від 30 жовтня 2020 року №161 "Про підведення підсумків голосування з виборів Обухівського міського голови в одномандатному виборчому окрузі"

- постанову  Обухівської міської територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області від 30 жовтня 2020 року №162 "Про реєстрацію Обухівського міського голови"

В дане беззаконня втрутилась «Феміда», і на сьогоднішній день уже винесена окрема ухвала Київським окружним адміністративним судом, згідно якої постанови від 30 жовтня №161 "Про підведення підсумків голосування з виборів Обухівського міського голови в одномандатному виборчому окрузі" і №162 "Про реєстрацію Обухівського міського голови" – СКАСОВАНІ!!!

Також суд  визнав протиправними дії Обухівської міської територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області, які виразилися у неналежному неприйнятті рішень по розгляду скарг та проведення повторного підрахунку голосів виборців на більше як 30- ти виборчих дільницях.

Та найголовніше те, що Київський окружний адміністративний суд визначив достроково припинити повноваження голови та членів Обухівської міської територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області внаслідок допущених грубих порушень виборчого законодавства.

Що ж, наразі ми продовжуємо слідкувати за ситуацією із наявністю нових фактів ознайомлюватимемо громадськість. Та наразі, уже є «промінь надії», що в Україні все таки можна добитись справедливості і дати відсіч фальсифікаторам заради майбутнього українського народу.  

Теги: Лозинський Роман Михайлович,Обухів,Обухівська ОТГ,вибори Обухів, Олександр Левченко,Левченко Обухів,Левченко вибори,Секретар Обухівської ТВК,Обухівська ТВК, мер Обухова Левченко, Олександр Левченко фальсифікації,Левченко фальсифікації,фальсифікація виборів,Пендюр Андрій Борисович,Карусель,ДВК,фальсифікації,Таїсія Хмеляр,Хмеляр Таїсія Анатолівна,ТВК,Обухов,Хмеляр Таїсія,Хмеляр ,Секретар Обухівської ТВК Хмеляр Таїсія,ДВК ,Секретар Обухівської ТВК Хмеляр Таїсія Анатолівна,Виборче Законодавство,Законодавство,партія «Сила людей»,Сила людей,Злотова Наталія Созонівна,Злотова Наталія ,Злотова ,Громадянська позиція,Кручинська Марина Євгенівна,Кручинська Марина ,Кручинська ,Левченко,Президент Володимир Зеленський,Володимир Зеленський,Олександр Левченко,Левченко ,результати виборів,Савчук Світлана Іванівна,ЦВК,выборы Обуховская ОТГ,Левченко Александр,Левченко Александр Обухов,перевибори,фальсіфікації виборів, місцеві вибори, житловий комплекс «Нектарний»,ЖК Нектарний,Мер Обухова,Александр Левченко Обухов,Світлана Зінченко,махінації ,забудовники ,довгобуд,Обухів вибори,Олександр Левченко Обухів,Сергій Клочко,Віталій Гут,Володимир Мельник,Левченко Олександр Миколайович,Обухівська райрада,Левченко Олександр,Микола Азаров,Слуга народу,партія регіонів,Кальміус,Мер Обухова Олександр Левченко,ЛОМ, кандидат на пост Глави Обухівської міської ⦁Олександр Левченко, партія «Слуга народу» Олександр Левченко, вибори, Приватбанк,підкуп,Александр Левченко биография,Лариса Ільєнко,Ігор Лавренюк,місцеві вибори,Богдан Яцун,Віктор Малишев,Олександр Миколайович Левченко ,Богдан Іванович Яцун,ОТГ, ⦁Олександр Левченко , Лариса Ільєнко «Батьківщина», Лариса Ільєнко голова Обухівської районної ради, кандидат на пост Глави Обухівської міської ОТГ Лариса Ільєнко, “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Лариса Ільєнко,Ільєнко, Ігор Васильович Лавренюк,Лавренюк,Яцун,Віктор Олександрович Малишев,Малишев,Майдан,АТО,Голова Обухівської районної ради,ВПО,ЖБК, Служба Безпеки України,Україна,Украина,Служба безпеки,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,Вибори ,Вибори в Обухівській ОТГ,Глава Обухівської ОТГ,Глава ОТГ, місцеві вибори-2020,саботування,саботування місцевих виборів
Автор: wikibazacom
Мої відео