News Ukraine

Володимир Зеленський звільнив трьох губернаторів

Володимир Зеленський звільнив трьох губернаторів
16001 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голову Івано-Франківської ОДА Віталія Федоріва, Одеської – Максима Куцого і Сумської – Романа Грищенка звільнено з посад, згідно з поданими ними заявами.

Президент Володимир Зеленський 5 листопада підписав відповідні укази – №488, 489 та 490.

– Звільнити Федоріва Віталія Васильовича з посади голови Івано­-Франківської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою, йдеться в указі №488/2020.

Укази Зеленського

Відповідні формулювання і в двох наступних указах глави держави.Уряд на засіданні 4 листопада погодив звільнення голів Івано-Франківської, Одеської та Сумської обласних державних адміністрацій – Віталія Федоріва, Максима Куцого та Романа Грищенка (за угодою сторін).Віталій Федорів став головою Івано-Франківської ОДА у січні 2020 року, після того, як попередній очільник адміністрації Денис Шмигаль пішов у Кабмін.Роман Грищенко очолював Сумську ОДА з березня 2020 року, а Максим Куций – Одеську ОДА – з жовтня 2019-го.
 

ДжерелоОфіс президента

Теги: Володимир Зеленський,губернатори,Віталій Федорів,Максим Куций,Роман Грищенко, Владимир Александрович Зеленский,Зеленский,Владимир Зеленский Википедия,Владимир Зеленский,Федоров,Грищенко
Автор: wikibazacom
Мої відео