News Ukraine

Очільниця громради Мін’юсту Козаченко допомагає Юркевичу «віджати» столичну нерухомість у законних власників

Очільниця громради Мін’юсту Козаченко допомагає Юркевичу «віджати» столичну нерухомість у законних власників
10851 ПЕРЕГЛЯДІВ

Узяв 120 млн грн нібито для збереження ліквідності та згодом вивів понад 2 мільярди гривень – як власник сумнозвісного банку «УТБ» та багаторічний резидент списку «Форбс» Анатолій Юркевич «нагрів» Нацбанк на понад мільярд гривень? Та чому не поспішає віддавати майно новим законним власникам? Історія великого пограбування – у сюжеті Наталі Дігтяр.

«У квітні цього року ми придбали права вимоги до низки боржників «УПБ», цей банк раніше належав українському бізнесмену Анатолію Юркевичу. Після того, як ми придбали цей лот, був проведений ретельний аналіз боргових зобов’язань, який показав, що за один день до того, як до банку була введена тимчасова адміністрація ФГВФО, співробітники банку на шкоду йому внесли записи до реєстру речових прав на нерухоме майно щодо припинення записів про іпотеку на це майно. Після даних дій боржники перепродали це майно на користь пов’язаних осіб», – розповідає представник ФК «Інвестохілс-Веста» Євген Дяченко.

Dyachenko
Євген Дяченко Фото: СтопКор

Після розслідування фінансової оборудки слідство офіційно висунуло підозру в скоєнні злочинів Олексію Каргаполову – колишньому заступнику голови правління Українського професійного банку (УПБ), який виконував обов'язки його керівника на момент запровадження в ньому тимчасової адміністрації в травні 2015 року.

У результаті перевірки ПАТ «УПБ» Фондом гарантування вкладів фінансову установу визнали неплатоспроможною та запустили процедуру ліквідації, а в СБУ розпочали кримінальні провадження.

У 2017 році «УПБ» отримав рішення суду про визнання іпотекотримачем майнового комплексу в м. Києві на вул. Будіндустрії, 6. Але у 2018-му до Реєстру було внесено записи про припинення іпотеки і відчужено майно на користь пов’язаних із Юркевичем юридичних осіб.

У 2020 році майнові права за договором іпотеки придбала фінансова компанія «Інвестохілс Веста», яка задовольнила вимоги іпотекотримача шляхом прийняття у власність майнового комплексу.

Однак право власності було скасовано на підставі фейкового рішення.

yurkevich3
Право власності скасували на підставі підробленого документу Фото: скріншот

«Ми як новий кредитор скористались своїм правом задоволення вимог за кредитними зобов’язаннями. Ми звернули стягнення на предмет іпотеки на підставі статті 37, яка передбачає можливість зареєструвати за собою право власності на іпотечне майно. Одразу після цього, боржники з метою протидії використали підроблене рішення і на його підставі здійснили іншу реєстрацію за допомогою донецького реєстратора про скасування цих записів про іпотеку», – коментує пан Дяченко.

І це не дивує, адже рейдерську схему Юркевича з боку Мін’юсту підтримує громадська діячка та адвокатеса за сумісництвом Тетяна Козаченко, відома як «головна люстраторка» країни. Саме вона курує діяльність «чорних» реєстраторів із метою незаконного повернення банкіру майна, яке він втратив унаслідок фінансових афер.

stopcor.org

Теги: Анатолій Юркевич,Євген Дяченко,Мін’юст,УПБ,Міністерство юстиції України,Інвестохілс Веста,ЮркевичДяченко,Минюст,Министерство юстиции,Министерство юстиции Украины,Украина,Україна,ФГВФО,Форбс,Нацбанк, Український професійний банк,Тетяна Козаченко,Козаченко
Автор: wikibazacom
Мої відео