News Ukraine

СБУ виявила у центрі Києва схованку зі зброєю, боєприпасами та вибухівкою у будівлі президії Національної академії аграрних наук (відео)

СБУ виявила у центрі Києва схованку зі зброєю, боєприпасами та вибухівкою у будівлі президії Національної академії аграрних наук (відео)
12204 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

У межах розпочатого кримінального провадження, співробітники СБ України проводили обшуки у 3-х областях України для отримання додаткових доказів за фактами заволодіння посадовцями майном Національної академії аграрних наук України. Керівництво Академії також підозрюється у легалізації майна, отриманого злочинним шляхом та отриманні неправомірної вигоди.

Під час проведення слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили документацію та речові докази, які можуть підтверджувати протиправні дії чиновників.

Крім того, в ході обшуків у центральному офісі Академії,  розташованому поблизу адміністративних будівель органів центральної виконавчої влади, оперативники спецслужби виявили у підвальних приміщеннях установи арсенал військових засобів ураження.  Правоохоронці вже ідентифікували та вилучили 4 РПГ, 2 автомати, майже 40 гранат РГД-5 та Ф-1, декілька пістолетів, 2 артилерійські снаряди  та велику кількість набоїв до автоматичної зброї.

Наразі слідчо-оперативною групою та експертами продовжуються обшуки приміщень та вилучення військових засобів ураження.      

Операція проводилась Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ спільно з УСБУ у Миколаївській та Львівській областях, Головним слідчим управлінням Нацполіції під процесуальним керівництвом Офісу Генпрокурора України.

ssu.gov.ua

Теги: СБУ , СБ Украины, СБ України,Україна,Украина, Служба Безпеки України,Служба безпеки,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,Київ,зброя, схованка зі зброєю, схованка,Національна академія аграрних наук,НААН,НААНУ,НААН Украины,Печерський район,Академія, РГД-5 ,Ф-1,РПГ,Автомати,Автомат,Правоохоронці,УСБУ ,УСБУ у Миколаївській області,Миколаївська область,Миколаїв,Львів, Львівська область,УСБУ у Львівській області,Нацполіція,Генпрокурор,Генпрокурор Украины,Генпрокуратура,Генпрокуратура Украины, Офіс Генерального прокурора,Офіс Генерального прокурора України, Офіс Генпрокурора
Автор: wikibazacom
Мої відео