News Ukraine

Завдяки юристу БПД чоловік зможе прийняти спадщину від батька

Завдяки юристу БПД чоловік зможе прийняти спадщину від батька
35726 ПЕРЕГЛЯДІВ

Начальник Первомайського бюро правової допомоги Віталій Порхун допоміг клієнту реалізувати право на прийняття спадщини від батька. Про це повідомили в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області.

До Первомайського бюро правової допомоги звернувся клієнт з нетиповою проблемою. В шестирічному віці його сім’ю покинув батько з яким з того часу не було зв’язку. Бажаючи відновити родинні відносини громадянин звернувся за допомогою до знайомих, від яких дізнався, що його батько проживає в селі в тому ж районі. Проте після відвідин села, де батько мав знаходитись знайти його не вдалось. Зі слів сусідів в його будинку у 2004 році сталася пожежа і ніхто його з того часу не бачив. Щоб офіційно поховати та визнати батька померлим клієнт і звернувся до бюро правової допомоги, де для допомоги йому було призначено начальника бюро  Віталія Порхуна.

Для збору доказів було зроблено запити до сільської ради, органів пенсійного фонду, відділу ДРАЦСу та поліції. У наданих відповідях вказувалось на відсутність будь яких даних про існування особи після 2004 року, що черговий раз вказувало на факт смерті. Крім цього, в ході збору документів виявилось, що батько мав права на земельну частку (пай), яка знаходиться в місцевому колективному сільськогосподарському підприємстві. Але невизначеність, яка склалася щодо правовідносин за участю батька  не дозволяє клієнтові оформити право власності в порядку спадкування.

Склавши позовну заяву з доданими документами її було направлено до Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області, який розглянувши справу став на сторону позивача та визнав вимоги у повному обсязі. Таким чином фахівець системи БПД допоміг клієнту в суді визнати батька померлим, що в свою чергу допоможе реалізувати право на прийняття спадщини від батька.

Мої відео