News Ukraine

Мешканець Дніпра продавав персональні дані громадян на хакерському форумі

Мешканець Дніпра продавав персональні дані громадян на хакерському форумі
43400 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зловмисник пропонував базу даних, яка співпадає з інформацією в Державному реєстрі виборців. Вона містила місця проживання та номери виборчих дільниць, повідомляє пресслужба СБУ.

Кіберфахівці Служби безпеки України блокували продаж на хакерському форумі персональних даних громадян напередодні місцевих виборів, яку здійснював мешканець Дніпра.

«Дані із зазначенням місця проживання та номерів виборчих дільниць користуються великим попитом у «даркнеті» напередодні проведення виборів до органів місцевого самоврядування, — повідомляють у СБУ. — Адже ця інформація може бути використана замовниками для впливу на електоральні вподобання виборців».

Наразі триває досудове слідство, встановлюються обставини злочину та перелік «клієнтів», що придбали персональні дані виборців. Зловмисник підозрюється у несанкціонованому збуті або розповсюдженні інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах або на носіях такої інформації. Йому загрожує позбавлення волі на строк до двох років.


Теги: персональні дані,СБУ,місцеві вибори, Дніпро
Мої відео