News Ukraine

У міськраді Дніпра пояснили чому деякі маршрути не відновили свою роботу після карантину

У міськраді Дніпра пояснили чому деякі маршрути не відновили свою роботу після карантину
59402 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чиновники заспокоюють: це не означає, що дані маршрути цілком закрили, просто перевізники через економічну ситуацію не змогли забезпечити якісні і безпечні перевезення пасажирів. Втім, робота над відновленням маршрутів триває, незабаром вони знову почнуть працювати, оновлюючи свій рухомий склад.

Як повідомляє пресслужба Дніпровської міськради, не так давно поновили роботу маршрути №118 та №107. На останньому частково з’явилися автобуси великої місткості. У місті і надалі продовжуватиметься програма «Смерть маршруткам» по заміні «спринтерів» та «газелей» на великі автобуси з низькою підлогою. Наразі на різних маршрутах працюють вже понад 200 таких машин.

«Плануємо, щоб до 2022 року на маршрутах цілком були великі автобуси. Невеликі машини можуть бути на окремих, зовсім коротких маршрутах», — розповів заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Олександр Лещенко.

Також останні роки велику увагу приділено розвитку електротранспорту. Зокрема, відкрито чотири нових тролейбусних маршрути, а також ще чотири маршрути для зручності пасажирів подовжено. Закуплено понад 100 тролейбусів та 40 трамваїв. Утім, існує така проблема, як нестача водіїв. Це, передусім, і пояснює ситуацію із великими інтервалами руху на деяких тролейбусних маршрутах.

Теги: маршрутки,тролейбуси,перевізники,карантин, Дніпро,міськрада
Мої відео