News Ukraine

Досить знімати пільги з населення! Під таким гаслом проходить мітинг сьогодні в Дніпрі

Досить знімати пільги з населення! Під таким гаслом проходить мітинг сьогодні в Дніпрі
129783 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно стало відомо, що з 1 січня для всіх українців скасували пільги на електроенергію. Тож тепер в більшості будуть незліченно великі рахунки за світло. Найбільше це вдарило по звичайному населенню. Тож, поки це не зайшло дуже далеко, люди почали звертатись до Конституційного суду. У їхньому зверненні чітко прописано, що вони вимагають, аби Верховна Рада України перерозглянула всі постанови стосовно продажу енергії та депутати скасували своє рішення.

Через те, що поки що це звернення залишилось без уваги, через інтернет почали розповсюджувати інформацію про початок протестів. Місцеві жителі Марганця та Нікополю пропонують об’єднати зусилля всім, кому не байдужа власна доля, та протестувати проти цього рішення. Вони пропонують напряму звертатись до депутатів та вимагати повного скасування Постанови Кабінету Міністрів.

Адже всі розуміють, що поставникам електроенергії важко, але простих людей ніхто не питає, як і звідки вони братимуть гроші на комунальні послуги під час пандемії, якщо прожитковий мінімум складає лише 6000. А більшу частину грошей тепер забирають комунальні платежі.

Від цієї постанови постраждали всі, починаючи від тих, хто сплачує без лічильника і завершуючи тими, в кого стоять двох та трьох зонні лічильники. Нагадаємо, що раніше вартість перших 90 кіловатів енергії складала всього лише 0,9 гривні за 1 кВт/час. А зараз ціна зросла майже вдвічі. Тепер всі сплачуватимуть по 1,68.

Тож в Дніпрі сьогоднішній день пройшов під гаслом: “Досить знімати пільги з населення!” І якщо влада не дослухається до населення, то люди говоритимуть гучніше. А якщо і це не спрацює, то населення Нікополю, Дніпра та Марганцю вимагатиме перекриття трас. Чим же завершаться такі погрози й чи дослухається влада до своїх громадян побачимо пізніше.

Мої відео