Тролейбус за 1 гривню з’явиться у Дніпрі
![Тролейбус за 1 гривню з’явиться у Дніпрі Тролейбус за 1 гривню з’явиться у Дніпрі](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/22.05.2020/38bd516d755fd5625cf46834f3f8986e.jpg&size=1200x800)
Такий проєкт рішення зареєстрований у міськраді. Якщо його ухвалять, проїхатися задешево можна буде у 14-му тролейбусі.
Запуск маршруту "вул.Глінки — ж\м Сонячний" запланований на 14 вересня — День міста та день відкриття Нового мосту. Втім довго економити дніпрянам не вдасться: пільговий тариф діятиме лише впродовж місяця – до 14 жовтня.
Поки що тролейбуси маршруту №14 курсують із центру через площу Старомостову і до ж/м Сонячного на автономному живленні. Використовувати їх на коротких відстанях недоцільно, вважають в управлінні КП "Дніпровський електротранспорт".
Головний інженер підприємства Володимир Легкий раніше повідомляв, що тролейбусна лінія з контактною мережею дозволить збільшити кількість тролейбусів на маршруті.
Читайте також: На Сонячному в середині вересня запустять тролейбусну лінію