News Ukraine

Пенсії перерахують: кому і коли

Пенсії перерахують: кому і коли
175515 ПЕРЕГЛЯДІВ

Індексація виплат відбуватиметься за планом у липні та вересні. Додатково цього березня буде проведено переіндексацію для пенсіонерів, які отримували виплати, виходячи із середньої зарплати 3764 гривні.

Про це повідомляє портал РБК-Україна.

У цю категорію увійдуть: — пенсіонери за віком — пенсіонери по інвалідності — пенсіонери по втраті годувальника — пенсіонери за вислугою років — пенсіонери-військовослужбовці строкової служби.

Натомість без надбавок цього місяця залишаться ті, хто отримує максимальні за обсягом соціальні та спеціальні пенсії. Наступне вибіркове підвищення у 2020 році заплановано на квітень — виплати збільшать тим пенсіонерам, які ще працюють.

«Нова сума мінімальної заробітної плати — 4723 грн. У зв'язку з цим проводиться перерахунок тим, хто вже має вік 65 років на момент перерахунку. Особа не повинна працювати та бути приватним підприємцем. Також важлива умова, щоб її пенсія до перерахунку не перевищувала 1889 грн 20 коп», — розповів Олександр Ковальов, начальник Дніпровського бюро №1.

Нагадаємо, кілька днів тому голова Мінсоцполітики Марина Лазебна заявила, що протягом 2020 року пенсії в Україні збільшаться на одинадцять відсотків.

Мої відео