News Ukraine

Як отримати свідоцтво про народження дитини повторно?

Як отримати свідоцтво про народження дитини повторно?
325317 ПЕРЕГЛЯДІВ

Свідоцтво про народження - перший офіційний документ у житті кожної людини

Видача свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану, в тому числі повторна видача свідоцтв, оригінали яких були викрадені, загублені, пошкоджені чи знищені, а також вилучені у зв’язку із внесенням змін до актових записів цивільного стану - є однією з функцій органів ДРАЦС.
Хочемо звернути увагу, що повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану здійснюється незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання заявника.
Свідоцтва про народження дітей повторно видаються їх батькам і усиновителям незалежно від віку дитини.
Громадяни, які звернулися до відділу ДРАЦС особисто, свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану повторно видаються того самого дня при пред'явленні ними паспорта або паспортного документа.
Свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану можуть повторно видаватись представнику особи, яка має право на повторне отримання свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану, у разі документального підтвердження його повноважень.
Особі, позбавленій батьківських прав, свідоцтва про народження дітей повторно не видаються.
Пам'ятайте! Відновлене свідоцтво має таку ж юридичну силу, як і втрачений документ.
Також, для отримання документів, громадяни можуть звернутися до відділів державної реєстрації актів цивільного стану через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»: http://dracs.minjust.gov.ua/.
За допомогою електронного ресурсу можливо подати заяви на повторну видачу свідоцтв та отримати інші послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану не виходячи з дому.

Мої відео