News Ukraine

Чи можна подати заяву для реєстрації шлюбу не виходячи із дому?

Чи можна подати заяву для реєстрації шлюбу не виходячи із дому?
275333 ПЕРЕГЛЯДІВ

Досить часто в процесі підготовки до весілля наречені прагнуть заощадити свій час та відшукують моменти, де зайвий раз можна уникнути відвідин державної установи.
Для того, аби швидко, легко і без надмірних зусиль підготуватися до одруження, нареченим слід пам’ятати, що заяву про державну реєстрацію шлюбу можна подати онлайн, не виходячи із дому. При цьому ще й обрати будь-який відділ ДРАЦС, забронювавши зручний час для проведення державної реєстрації шлюбу. Все це можна зробити через веб-ресурс «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» https://dracs.minjust.gov.ua
Щоб скористатися сервісом майбутньому подружжю необхідно зареєструватися на вебпорталі та здійснити 3 легких кроки:
Обрати дату, час церемонії та відділ державної реєстрації актів цивільного стану, де наречені бажають зареєструвати шлюб.
Оплатити державне мито та платну послугу, яку молодята виявили бажання отримати.
Заповнити заяву, додати квитанцію про сплату та відскановані документи, що посвідчують осіб молодят, (у разі наявності – документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу).
Подана заява скріплюється кваліфікованим електронним підписом (КЕП).
У разі, якщо заява не була підписана електронним цифровим підписом, молодятам необхідно не пізніше 3 робочих днів після отримання повідомлення про результати її розгляду звернутись особисто до відділу державної реєстрації актів цивільного стану для підписання заяви, сформованої на підставі звернення та пред’явлення оригіналів необхідних документів.
Працівник відділу ДРАЦС призначає дату державної реєстрації шлюбу в день надходження відповідної заяви з накладенням кваліфікованого електронного підпису.

Ми працюємо для Вас!

Мої відео