News Ukraine

У Службі судової охорони Волині відбулася зустріч з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

2946 ПЕРЕГЛЯДІВ

Напрями подальшої співпраці в сфері захисту прав людини у регіоні обговорили начальник Територіального управління Служби судової охорони у Волинській області полковник Служби судової охорони Володимир Сюйва та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Віталій Єлов.

Зокрема, обговорили вимоги Кримінально процесуального кодексу України, що стосуються затримання осіб, які порушують громадський порядок чи вчиняють інші правопорушення у судових установах, у розрізі захисту прав людини. Особливу увагу він звернув на алгоритм дій співробітників Служби судової охорони під час виявлення у відвідувачів чи персоналу суду ознак захворювання на COVID.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Волинській області полковник Служби судової охорони Володимир Сюйва запевнив Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Віталія Єлова, що співробітники Служби судової охорони завжди забезпечують належний рівень безпеки судових установ і готові до подальшої співпраці.

На завершення робочого візиту регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Віталій Єлов висловив переконання, що налагодження роботи в цьому напрямку попередить будь-які прояви конфліктних ситуацій у судових установах та у суспільстві загалом. Зокрема він зазначив: “Cпільне наше покликання – стояти на варті прав людини та закону”.

Теги: Служба судової охорони,ССО ,судова охорона
Мої відео