News Ukraine

Українці в липні встановили антирекорд: намагалися пронести до органів Феміди понад 5 тисяч заборонених предметів

946 ПЕРЕГЛЯДІВ

У липні цього року відвідувачі органів судової влади намагалися пронести до них 5 170 заборонених предметів. Це абсолютний антирекорд, адже в попередні місяці року кількість недопущених до пронесення заборонених предметів не перевищувала чотири тисячі одиниць.
Як повідомили в управлінні забезпечення безпеки учасників судового процесу центрального органу управління Служби судової охорони, загалом за сім місяців 2020 року співробітники Служби попередили пронесення до 334 органів судової влади України, які перебувають під охороною судових охоронців, 24 985 заборонених предметів.
Таке різке збільшення вилучених предметів пов’язане насамперед із поступовим послабленням карантинних заходів, а тому активізацією розгляду справ у судових установах держави. Водночас громадяни України продовжують нехтувати забороною і приходять до органів Феміди з предметами, категорично забороненими до пронесення.
Так, у липні найбільше заборонених предметів не допущено до пронесення в органи й установи судової влади міста Києва та Київської області – 1274 од. (6663 од. з початку року), Харківської – 1108 од. (4380 од. з початку року), Дніпропетровської – 853 од. (4841 од. з початку року), Одеської – 598 од. (2604 од. з початку року) та Львівської області – 233 од. (1686 од. з початку року).
Більшість заборонених предметів, з якими відвідувачі намагалися пройти в липні до судових установ, становлять: ножі – 2043 од. (9671 од. з початку року), балончики, споряджені речовинами сльозогінної та дратівної дії, – 1045 од. (5247 од. з початку року), набої – 1199 од. (5960 од. з початку року), пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями – 465 од. (2155 од. з початку року). Також у липні судові охоронці не допустили пронесення до органів Феміди 30 од. травматичної зброї (242 од. з початку року), 31 од. (153 од. з початку року) електрошокових пристроїв, 9 од. (85 од. з початку року) вогнепальної зброї та 25 од. (96 од. з початку року) пневматичної і газової зброї.
Служба судової охорони нагадує всім відвідувачам судових установ, що до приміщень органів та установ системи правосуддя забороняється пропускати осіб із боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів із гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, наркотичними, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами, з колюче-ріжучими предметами.
Не варто приносити до приміщень судів та органів системи правосуддя речі підвищеної небезпеки. Завчасно враховуйте це під час відвідування судових установ.

Теги: Служба судової охорони,ССО ,судова охорона
Мої відео