News Ukraine

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області, на суддів якого останнім часом здійснюється тиск, взятий під охорону Службою судової охорони

25 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 1 вересня, на виконання наказу Голови Служби судової охорони генерал-майора Валерія Бондаря Територіальне управління Служби у Одеській області взяло під свою охорону Білгород-Дністровський міськрайонний суд.
Першочерговість взяття цієї судової установи під охорону була зумовлена тим, що останнім часом на суддів Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області здійснюється тиск, а на одного з них було скоєно розбійний напад.
Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Одеській області полковник Служби судової охорони Петро Талпа представив керівництву і працівникам апарату установи судових охоронців, які їх охоронятимуть, ознайомив їх з функціями та завданнями, що покладаються на співробітників Служби.
- Плідна взаємодія між Службою судової охорони та служителями Феміди – це запорука ефективного результату в забезпеченні безпеки усіх, хто перебуватиме у стінах судової установи, без винятку, – підкреслив полковник Служби судової охорони Петро Талпа.
Від імені колективу установи голова Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Олександр Боярський привітав співробітників Служби судової охорони з початком несення служби та висловив сподівання на результативне співробітництво.
- У всіх нас одна мета – забезпечити кожній людині право на справедливий суд та повагу до його прав і свобод, – наголосив Олександр Боярський.
Варто додати, що на Одещині вже сімнадцять органів судової влади охороняються співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Одеській області. А загалом під охороною Служби перебувають 357 установ системи правосуддя у всіх 24 областях України.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона