News Ukraine

Валерій Бондар: Активно взаємодійте з головами судів, які ще не перебувають під охороною Служби судової охорони, у разі їх звернення по допомогу

19 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 10 вересня, у Києві під керівництвом Голови Служби судової охорони генерал-майора Валерія Бондаря відбулася відеоселекторна нарада з начальниками територіальних управлінь Служби.
Нараду було присвячено обговоренню поточних питань життєдіяльності Служби судової охорони.
Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар поставив завдання керівникам територіальних управлінь Служби детально вивчити та опрацювати питання взяття під охорону органів судової влади з урахуванням можливого нового адміністративно-територіального устрою країни.
Також учасники відеоселекторної наради розглянули останні надзвичайні події, що трапилися в судових установах, які ще не перейшли під охорону Служби судової охорони. Зокрема, трагічну подію, яка сталася днями в Якимівському районному суді Запорізької області, де не згодний з рішенням суду чоловік завдав собі смертельних ножових поранень.
Валерій Бондар віддав розпорядження керівникам територіальних управлінь Служби активно взаємодіяти з головами судових установ, які ще не перебувають під охороною Служби судової охорони, у разі їх звернення по допомогу.
- У разі звернення голови або керівника апарату суду, який ще не перебуває під нашою охороною, з проханням надати охорону на час проведення резонансного процесу – обов’язково йти назустріч і відряджати співробітників підрозділу швидкого реагування для забезпечення безпеки усіх учасників засідання, – зазначив Голова Служби судової охорони.
Генерал-майор Валерій Бондар також акцентував увагу на посиленні абсолютно в усіх територіальних управліннях Служби, до якої б кольорової зони адаптивного карантину не належала та чи та область, профілактичних дієвих заходів для недопущення розповсюдження Covid-19 у колективах Служби судової охорони.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона