News Ukraine

375 установ Феміди вже перейшли під охорону Служби судової охорони

452 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відсьогодні, 24 вересня, охорону і громадський порядок у Краматорському міському суді Донецької області забезпечуватимуть співробітники Служби судової охорони.
Інструктаж співробітників Служби, які заступили на охорону цієї судової установи, особисто провів начальник Територіального управління Служби у Донецькій області полковник Служби судової охорони Андрій Єпур.
У присутності виконувача обов’язків начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області Сергія Музиканта полковник Служби судової охорони Андрій Єпур нагадав судовим охоронцям про порядок дій у разі виникнення форс-мажорних ситуацій та акцентував увагу на неухильному дотриманні карантинних заходів.
Також полковник Служби судової охорони Андрій Єпур висловив сподівання на плідну співпрацю з керівництвом Краматорського міського суду Донецької області і вручив його голові Дмитрові Костюкову символічну плакетку, а всьому жіночому колективу установи судові охоронці вручили квіти.
Варто додати, що Краматорський міський суд став 16 судовою установою Донеччини, охорону якої здійснює Служба судової охорони. А загалом під охороною Служби – 375 установ системи правосуддя у всіх 24 областях України.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона
Мої відео