News Ukraine

Звук сирен та евакуація людей – у Рівному пройшли спільні навчання судових охоронців та рятувальників

454 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Рівному 24 вересня відбулися спільні навчання співробітників Служби судової охорони та рятувальників ДСНС.
Навчання проходили на базі Територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області та Рівненського районного суду.
Судові охоронці Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області спільно з рятувальниками обласного Головного управління ДСНС відпрацювали питання оповіщення про надзвичайну ситуацію, тактику та алгоритм дій під час виявлення задимлення чи загорання у приміщенні суду, під час евакуації його працівників і відвідувачів, цінних документів, розглянули види вогнегасників та правила користування ними.
Також рятувальники продемонстрували спеціальні інструменти, які застосовують для усунення перешкод на шляху до потерпілих громадян.
Такі навчання дають змогу співробітникам Служби досконало відпрацювати порядок власних дій під час виникнення надзвичайних ситуацій та скоординувати спільну взаємодію зі службами порятунку.
Завершилися навчання підбиттям підсумків з обговоренням недоліків, виявлених у ході проведення заходу, аби не допустити їх у разі можливого виникнення реальних надзвичайних ситуацій.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона
Мої відео