News Ukraine

Спецпідрозділи СБУ “Альфа” та Служби судової охорони визволили заручників у Дніпровському районному суді міста Києва

422 ПЕРЕГЛЯДІВ

Антитерористичний центр СБУ 26 вересня провів тактико-спеціальне навчання зі звільнення заручників у Дніпровському районному суді міста Києва.
З урахуванням того, що судова установа перебуває під охороною Служби судової охорони, важлива роль у навчанні буда відведена співробітникам Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області.
Повідомлення про захоплення заручників, проведення евакуації відвідувачів та працівників установи з інших приміщень, блокування об’єкта правосуддя – це ті першочергові завдання, які виконували співробітники Служби судової охорони в межах цього навчання.
Крім того, за ввідної керівництва навчання, на прилеглій території судової установи був встановлений спільник та інформатор “терористів”. Завдання на його затримання керівництво АТЦ СБУ доручило виконати саме співробітникам підрозділу швидкого реагування Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області. І судові охоронці столичного регіону впоралися із цим завданням на відмінно.
Керівництво Антитерористичного центру СБУ високо оцінило рівень підготовки та вишкіл судових охоронців підрозділу швидкого реагування столичного територіального управління Служби судової охорони.
Виступаючи перед особовим складом управління після завершення навчання, начальник Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області полковник Служби судової охорони Ігор Коваленко зазначив, що успіх проведення таких складних операцій залежить винятково від високого професійного рівня кожного учасника.
- Отож від рівня нашої підготовки залежать і життя, і здоров’я громадян, – додав полковник Служби судової охорони Ігор Коваленко.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона
Мої відео