News Ukraine

Одразу три установи системи правосуддя на Донеччині, Одещині та Львівщині перейшли під охорону Служби судової охорони

445 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 28 вересня, одразу три установи системи правосуддя держави перейшли під охорону Служби судової охорони.
Так, під надійний захист Служби судової охорони перейшла будівля Донецького апеляційного суду, що розташовується в Маріуполі.
Під час церемонії взяття під охорону установи начальник Територіального управління Служби у Донецькій області полковник Служби судової охорони Андрій Єпур зазначив, що співробітники Служби, які заступили на охорону суду, мають відповідну підготовку, аби належно виконувати свої обов’язки.
- Попри те, що Територіальне управління Служби судової охорони сформувалося на Донеччині в лютому цього року, під нашою охороною вже перебуває понад половина судів області. Ми активно комплектуємося співробітниками, які стоятимуть на варті правосуддя і захищатимуть громадський порядок та усіх учасників судових процесів, - зазначив Андрій Єпур.
У церемонії взяття судової установи під охорону також взяли участь голова Донецького апеляційного суду Олександр Лісовий, колектив установи та виконувач обов’язків начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області Сергій Музикант, які побажали судовим охоронцям успіхів у службовій діяльності.
Загалом на Донеччині вже 16 установ судової влади охороняються співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області.
На Одещині під охорону Служби перейшов Любашівський районний суд Одеської області.
- Це ще один впевнений крок на шляху взяття під охорону усіх органів Феміди Одещини, - зазначив начальник Територіального управління Служби судової охорони у Одеській області полковник Служби судової охорони Петро Талпа й додав, що наразі під охороною його підлеглих уже перебуває 21 установа судової влади області.
А на Львівщині сьогодні двадцять четвертий об’єкт правосуддя взятий під охорону співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області – Буський районний суд.
Взяття установи під охорону пройшло з дотриманням карантинних заходів. Судовим охоронцям, які заступили на службу в засобах індивідуального захисту, був проведений відповідний інструктаж, наряд націлено на належне виконання функціональних обов’язків із забезпечення безпеки та підтримання громадського порядку в суді.
За доброю традицією Служби, жіночим колективам прийнятих під охорону судових установ подарували квіти.
До слова, під охороною Служби судової охорони вже перебувають 379 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає понад 1100 судових охоронців.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона
Мої відео