News Ukraine

Голова Служби судової охорони: Всі учасники практичного етапу тактико-спеціального навчання виконали завдання на відмінно

606 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 10 жовтня, у Києві пройшов завершальний, третій етап двоступеневого тактико-спеціального навчання з керівним складом територіальних управлінь Служби судової охорони й підрозділами швидкого реагування та особистої безпеки суддів.
Цей етап був практичний і проходив на території та об’єктах Вищого антикорупційного суду. Для участі в ньому до Києва здійснили марш підрозділи швидкого реагування та особистої безпеки суддів дев’яти територіальних управлінь Служби: з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Харківської, Хмельницької областей. Також у практичному етапі навчання було задіяно підрозділи швидкого реагування та особистої безпеки суддів Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області.
Звертаючись до учасників заходу, Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар зазначив, що таке триденне двоступеневе тактико-спеціальне навчання із залученням підрозділів одразу десяти територіальних управлінь Служби проводиться вперше, і побажав судовим охоронцям успішно виконати всі поставлені навчальні завдання.
Практична фаза навчання була організована на чотирьох навчальних місцях, де співробітники підрозділів швидкого реагування та особистої безпеки суддів усіх десяти територіальних управлінь по черзі відпрацьовували тактичні дії під час забезпечення безпеки судді, стримування натовпу агресивно налаштованих осіб у їх спробах прорватися через лінію охорони на вході до судової установи, у разі виникнення безладів та порушень громадського порядку безпосередньо під час судового засідання, деблокування приміщення судової установи.
Тактику дій судових охоронців на навчальних місцях оцінювали досвідчені інструктори, керівники та заступники керівників структурних підрозділів центрального органу управління Служби судової охорони.
З великою зацікавленістю за перебігом навчання і діями співробітників Служби судової охорони спостерігали Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко та керівник апарату Вищого антикорупційного суду Богдан Крикливенко.
- Сьогодні Служба судової охорони яскраво продемонструвала те, чого її співробітники наполегливо та інтенсивно навчалися протягом останнього часу. Головне ваше завдання – забезпечити безпеку не тільки судді чи працівника апарату суду. Всі люди, які перебувають у судовій установі, мають бути в повній безпеці! І сьогодні я побачив, що ви взяли точний курс свого подальшого розвитку, - підкреслив Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко.
Він подякував керівному складу центрального органу управління та територіальних управлінь Служби судової охорони за проведену роботу стосовно розвитку Служби й побажав успіхів у виконанні покладених на неї завдань.
Підбиваючи підсумки тактико-спеціального навчання, Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар високо оцінив навченість судових охоронців, їх тактичний вишкіл, злагодженість дій у складі зведених підрозділів.
Він також зазначив, що відтепер у Службі не буде класичного оцінювання виконання тих чи інших навчальних завдань, коли оцінка виставлялася за п’ятибальною шкалою.
- Завдання може бути або виконане, або не виконане. Або на відмінно, або на незадовільно. Сьогодні всі учасники практичного етапу тактико-спеціального навчання виконали завдання на відмінно! – наголосив Голова Служби судової охорони, побажавши співробітникам Служби не зупинятися на досягнутому і продовжувати підвищувати свій професійний вишкіл.
Також генерал-майор Валерій Бондар провів розбір тактико-спеціального навчання з керівниками територіальних управлінь Служби судової охорони, які були задіяні в комплексному тренуванні. Голова Служби поставив завдання у двотижневий термін узагальнити досвід участі в навчанні та надати до центрального органу управління Служби судової охорони пропозиції щодо удосконалення організації службової діяльності, заходів системи професійної підготовки співробітників Служби, тактики дій підрозділів швидкого реагування та особистої безпеки суддів під час виконання завдань з охорони й забезпечення безпеки органів та установ судової влади.
За підсумками тактико-спеціального навчання Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у підготовку і проведення заходу вручив групі співробітників Служби відзнаки, подяки та чергові спеціальні звання.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона
Мої відео