News Ukraine

Справжній полковник: співробітник Служби судової охорони врятував харків’янку від грабіжника

454 ПЕРЕГЛЯДІВ

Повертаючись пізно ввечері, 21 жовтня, зі служби додому заступник начальника Територіального управління (зі служби) Служби судової охорони у Харківській області полковник Служби судової охорони Петро Аленін почув на одній з вулиць Харкова крик жінки про допомогу.
Петро Аленін, не розмірковуючи ані секунди, побіг на голос і побачив чолов’ягу, який б’є жінку по обличчю, намагаючись заволодіти її прикрасами.
Зловмисник почав тікати, але полковник Служби судової охорони Петро Аленін наздогнав і затримав грабіжника, а згодом передав його прибулому за викликом наряду патрульної поліції. На жаль, жінка отримала тілесні ушкодження і їй довелося викликати карету швидкої допомоги.
- Для мене як співробітника Служби судової охорони справа честі – допомагати всім, хто цього потребує! Служба судової охорони та її співробітники на варті правопорядку 24 години на добу, незалежно від того перебувають вони на службі чи вдома, – зазначив полковник Служби судової охорони Петро Аленін.
Наразі правоохоронці встановили особу нападника: ним виявився неодноразово засуджений громадянин України, який раніше вже відбував покарання за розбійний напад.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона
Мої відео