News Ukraine

Майже 2400 відвідувачів з ознаками ГРВІ не допустили до судів співробітники Служби судової охорони з початку дії карантинних заходів

456 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співробітники Служби судової охорони в умовах дії карантинних заходів та обмежень продовжують нести службу з охорони об’єктів судової влади і вживають заходи для протидії розповсюдженню Covid-19 у судових установах.
З початку введення карантинних заходів у понад 400 судах, органах та установах системи правосуддя, що перебувають під охороною Служби, судові охоронці проводять температурний скринінг їх працівникам і відвідувачам.
За цей час співробітники Служби перевірили понад 2 млн 110 тис. осіб, а 2357 з них було відмовлено в допуску до судів у зв’язку з підвищеною температурою тіла та наявними ознаками респіраторних захворювань і запропоновано звернутися до лікарів.
Найбільше відвідувачів з ознаками ГРВІ не допущено до судових установ міста Києва, Київської, Луганської та Харківської областей.
Судові охоронці несуть службу в захисних масках, окулярах і рукавичках, а кожний пункт пропуску до судової установи забезпечений засобами для дезінфекції рук та предметів.
Співробітники Служби судової охорони звертаються до громадян із проханням дотримуватися заходів із протидії розповсюдженню Covid-19 та відвідувати судові установи лише в засобах індивідуального захисту.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона
Мої відео