News Ukraine

У Києві співробітники Служби судової охорони поповнили банк крові спеціалізованої дитячої лікарні “Охматдит”

449 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 26 жовтня, співробітники Служби судової охорони центрального органу управління й Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області здали кров для потреб дітей, які лікуються в Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит”.
Двадцять охоронців Феміди відгукнулися на прохання адміністрації “Охматдиту” допомогти поповнити банк крові та її компонентів і добровільно здали по 450 грамів крові, які так необхідні хворим на тяжкі недуги дітям.
Співробітники Служби судової охорони переконані, що їхня кров врятує не одне дитяче життя.
– Здавання крові співробітниками Служби судової охорони – добра традиція. Ми завжди приходимо на допомогу медичним закладам, які потребують поповнення банків крові. Особливо, якщо це стосується дитячих гематологічних відділень та дитячих лікарень. Адже допомагати дітям – наш святий обов’язок, – підкреслив начальник медичної служби центрального органу управління Служби судової охорони Віталій Андронатій.
Варто додати, що співробітники Служби судової охорони в усіх областях України є постійними відвідувачами обласних центрів переливання крові. Тільки впродовж акції “Крапля життя від Служби судової охорони”, яка тривала протягом двох червневих тижнів, 489 охоронців Феміди в усіх куточках країни поповнили банки крові, плазми та тромбоцитарної маси більш як на 222 літри.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона
Мої відео