News Ukraine

Генерал-майор Валерій Бондар: Служба судової охорони – це непохитна стіна між злочинністю і судовою владою

621 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 30 жовтня, у новоствореному Навчальному центрі Служби судової охорони, що у Вінниці, пройшов перший випуск слухачів.
Вручити свідоцтва державного зразка першим випускникам до Вінниці завітав Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар. Він привітав випускників і вкотре нагадав їм, що Служба судової охорони – це непохитна стіна між злочинністю і судовою владою.
- Я вірю в вас і упевнений, що ви успішно засвоїли програму підготовки і залишаєте Навчальний центр справжніми фахівцями своєї справи, справжніми захисниками судової влади! – наголосив генерал-майор Валерій Бондар.
Голова Служби вручив двадцяти чотирьом слухачам з територіальних управлінь Служби судової охорони у Хмельницькій, Рівненській, Харківській, Одеській, Київській та Вінницькій областей свідоцтва державного зразка про завершення навчання та здобуття кваліфікацій “Охоронець” і “Охоронник”, а кращих відзначив грамотами за досягнення високих показників під час проходження професійного навчання.
Присутній на випуску начальник Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області полковник Служби Євгеній Прудиус побажав випускникам з часом повернутися до Навчального центру, пройти курс підвищення кваліфікації і отримати офіцерські погони.
Водночас випускники продемонстрували Голові Служби та іншим присутнім те, чому навчалися упродовж останніх двох місяців: тактичні дії з огляду транспортного засобу на безпеку, під час забезпечення безпеки судді з виконанням прийомів захисту та прикриття, стримування агресивно налаштованої особи у її спробі прорватися через лінію охорони на вході до судової установи тощо.
Варто додати, що під час навчання слухачі вивчали тактику охоронної діяльності, психологію, правознавство, вчилися влучно стріляти і надавати першу домедичну допомогу, удосконалювали навички рукопашного бою. Своїм досвідом з ними ділилися найкращі співробітники центрального органу управління та територіальних управлінь Служби судової охорони.
В основу роботи судового охоронця закладений принцип запобігання загрози. Тому професійний охоронець не той, хто побував у багатьох небезпечних для життя ситуаціях, а той, хто зумів їх передбачити, уникнути і тим самим захистив і себе і правосуддя.
Довідково. Навчальний центр є структурним підрозділом Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області й забезпечуватиме підготовку кваліфікованих кадрів для потреб Служби судової охорони, їх перепідготовку та підвищення кваліфікації.
Первинна професійна підготовка для співробітників Служби судової охорони в центрі триватиме близько двох місяців, і після успішного складання державної атестації слухачі отримають свідоцтва державного зразка про присвоєння кваліфікації “Охоронник 3-го розряду”.
В основу створення Навчального центру Служби судової охорони покладено досвід функціонування подібних навчальних закладів провідних країн світу, зокрема діяльність центру підготовки італійських карабінерів у місті Ліворно. Тому новостворений центр не став типовим навчальним закладом із великим штатом викладачів та інструкторів, а став освітньою установою сучасного типу. Тут викладають і діляться своїм досвідом найкращі та найпідготовленіші співробітники Служби судової охорони, а штат адміністрації центру на сьогодні складає лише 6 осіб.
Такий підхід дозволяє не тільки значно економити державні кошти на підготовку персоналу Служби судової охорони, підвищити рівень їх професійної підготовки, а й якість виконання ними завдань з охорони та забезпечення безпеки установ судової влади.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона
Мої відео