News Ukraine

Дві судові установи на Запоріжжі та Буковині перейшли під охорону Служби судової охорони

492 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 5 листопада, дві установи системи правосуддя держави перейшли під охорону Служби судової охорони.
Відсьогодні співробітники Служби забезпечуватимуть охорону й безпеку Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя.
Тимчасовий виконувач обов’язків начальника Територіального управління Служби судової охорони у Запорізькій області підполковник Служби судової охорони Андрій Непомнящий провів інструктаж для судових охоронців, які заступили на охорону цієї судової установи. Зокрема, він ще раз нагадав підлеглим вимоги щодо надійного забезпечення безпеки всіх учасників судового процесу, підтримання належного громадського порядку в суді та неухильного дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих на протидію розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Присутні на церемонії взяття під охорону судової установи начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області Ірина Бєлікова та голова суду Вікторія Калюжна привітали судових охоронців із початком несення служби, побажали їм натхнення, спокійних робочих буднів і міцного здоров’я, а також висловили впевненість, що зміни в організації охорони та підтриманні громадського порядку в суді виправдають усі очікування працівників судової гілки влади.
Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя став тринадцятим й останнім об’єктом судової влади міста, що перейшов під охорону Служби. На черзі – взяття під охорону установ системи правосуддя в області.
А на Буковині співробітники Служби судової охорони взяли під свою охорону вже п’ятнадцятий об’єкт судової влади – Кельменецький районний суд Чернівецької області.
Судових охоронців, які відсьогодні охоронятимуть установу, керівництву суду представив заступник начальника (зі служби) Територіального управління Служби судової охорони у Чернівецькій області полковник Служби судової охорони Степан Твердохліб. Він також провів інструктаж для співробітників Служби щодо підтримання в суді належного громадського порядку, необхідності ввічливого ставлення до суддів, працівників і відвідувачів суду, а також дотримання заходів безпеки під час карантину.
До слова, під охороною Служби судової охорони вже перебувають 414 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає понад 1250 судових охоронців.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона
Мої відео