News Ukraine

Одразу чотири установи Феміди перейшли під охорону співробітників Служби судової охорони

475 ПЕРЕГЛЯДІВ

На Донеччині дві судові установи перейшли під охорону Служби: відсьогодні під захистом Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області перебувають Приморський та Іллічівський районні суди. Отож загалом двадцять чотири об’єкти судової влади Донеччини охороняються Службою.

Інструктаж для співробітників Служби судової охорони, які заступили на охорону судів, особисто провів начальник Територіального управління Служби у Донецькій області полковник Служби судової охорони Андрій Єпур. Він акцентував увагу на якісному виконанні завдань з охорони судових установ та дотриманні судовими охоронцями карантинних заходів. Участь в урочистостях також взяли начальник юридичного відділу Державної судової адміністрації України в Донецькій області Юрій Мусієнко, голова, керівник апарату та колектив суду.

Вісімнадцятий об’єкт правосуддя Дніпропетровської області – Синельниківський міськрайонний суд – перейшов під охорону Служби судової охорони.

– Сподіваюся на співпрацю та порозуміння, – зазначив т. в. о. начальника Територіального управління Служби у Дніпропетровській області полковник Служби судової охорони Віталій Ставенко, звертаючись до колективу суду.
А голова Синельниківського міськрайонного суду Юрій Гречко привітав судових охоронців із початком несення служби та висловив впевненість, що зміни в організації охорони та підтриманні громадського порядку в суді виправдають усі очікування працівників судової гілки влади.

У Сумській області під охорону Служби перейшов Охтирський міськрайонний суд.

Заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони (зі служби) полковник Служби судової охорони Сергій Стеблянко, представляючи колективові суду наряд судових охоронців, які відтепер забезпечуватимуть безпеку судової установи, запевнив, що безпека всіх, хто перебуватиме в суді, є пріоритетом для співробітників Служби.
Охтирський міськрайонний суд став 11-м об’єктом судової влади, який перейшов під захист Служби судової охорони в області.

За доброю традицією співробітники Служби дарували жінкам судових установ квіти та гарний настрій!

Варто додати, що в судах підготувалися до переходу під охорону Служби.

Для співробітників нарядів обладнали пости пропуску, які забезпечені необхідними технічними засобами для здійснення пропускного режиму. Для речей, заборонених до пронесення до суду, встановили камери схову, а відвідувачам в обов’язковому порядку вимірюють температуру та слідкують за дотриманням інших карантинних заходів.

Теги: ССО,Служба судової охорони,судова охорона
Мої відео