News Ukraine

На Миколаївщині з початку року більше 8 тисяч

456 ПЕРЕГЛЯДІВ

З січня по листопад поточного року у службі зайнятості було зареєстровано 16,7 тисяч безробітних осіб, які проживають у сільській місцевості Миколаївської області. Це становить 45,2% від загальної чисельності безробітного населення області. Загалом з початку 2020 року за сприяння Миколаївської обласної служби зайнятості отримали роботу 18030 громадян, зокрема 8154 мешканця сіл та 9876 міських жителів. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Так як Миколаївщина є аграрним регіоном, найбільша кількість вакансій надходять до служби зайнятості саме від сільськогосподарських підприємств, пов’язаних з овочівництвом, тваринництвом, птахівництвом, виноградарством, вирощуванням і переробкою зернових культур тощо. З початку року таких вакансій в нашій базі було зареєстровано 6261. Це становить 28% від загальної кількості пропозицій роботи, а їх налічувалося 22,3 тисячі. Але цього не достатньо, щоб забезпечити роботою усіх бажаючих селян, оскільки на одне робоче місце у сільськогосподарській сфері претендували в середньому 27 безробітних громадян, – зазначає директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.
Служба зайнятості також допомагає громадянам різного віку зорієнтуватися у виборі або зміні професії, нового робочого місця. Так, у січні-жовтні 2020 року профорієнтаційні послуги отримали 15816 мешканців сільської місцевості та 21025 осіб, які проживають у містах області.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня безробітних вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості протягом січня-жовтня 2020 року професійне навчання пройшли 2611 безробітних селян та 1230 містян.

1 листопада 2020 року кількість зареєстрованих безробітних в області становила 14946 осіб, із них 38% – це мешканці сільської місцевості.

Теги: ОЦЗ , Миколаїв,Оборонько,Працевлаштування
Мої відео