News Ukraine

До однієї із судових установ Київщини завітав чоловік з повними кишенями препаратів, що конкурентно заміщують короткодіючі наркотичні засоби

469 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 24 листопада, до Білоцерківського міськрайонного суду Київської області завітав місцевий, поведінка якого викликала підозри у співробітників Служби.
Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області, які здійснюють охорону цієї судової установи, запитали в чоловіка, чи є в нього заборонені предмети, й отримали ствердну відповідь.
Відвідувач виклав із кишень свого одягу медичні препарати, що конкурентно заміщують короткодіючі наркотичні засоби: 20 пігулок напівсинтетичного наркотичного лікарського засобу “Метадон” (заборонений у всіх країнах світу через високу смертність і наркоманію), 10 ампул димедролу, ін’єкційні шприци, флакон порошкоподібної речовини.
Вилучені речі судові охоронці показали поліцейським, які якраз перебували в приміщенні суду. Слідчо-оперативна група Білоцерківського відділу Нацполіції задокументувала цю подію та внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження за ч. 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
Варто додати, що це вже четвертий випадок в цьому році, коли судові охоронці столичного регіону стали на заваді пронесення до судових установ Київщини наркотичних речовин.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона
Мої відео