News Ukraine

26 листопада - день жалоби у Дніпрі

26 листопада - день жалоби у Дніпрі
472 ПЕРЕГЛЯДІВ

26 листопада оголошено день жалоби у Дніпрі за померлим гендиректором КБ "Південне" Олександром Дегтярьовим.
Чоловік помер у віці 69 років від ускладнень викликаних covid-19. Він пройшов шлях від інженера до генерального директора. Пройшов стажування та навчання в аерокосмічних компаніях США та Франції. Пройшов школу проектування, конструювання і експериментального відпрацювання ракетних комплексів стратегічного та космічного призначення.
За своє життя став доктором технічних наук, академіком Національної академії наук України, академіком Міжнародної академії астронавтики, Віце-президент Міжнародної астронавтичної федерації, секретар українського регіонального відділення Міжнародної академії астронавтики. Йому присвоєно такі звання: Почесний працівник космічної галузі України, заслужений машинобудівник України. Лауреат премій: Державна премія України, "Золота медаль В.Ф Уткіна". Був нагороджений такими орденами та медалями, як "За заслуги" ІІ і ІІІ ступенів, медалями Федерації космонавтики СРСР імені академіка М.К.Янгеля та М.О. Пилюгіна, медалями Федерації космонавтики СРСР, Росії, України та інших органів ракетно-космічної сфери, яких налічується більше 20.
Олександр Дегтярьов мав близько 200 наукових публікацій, присвячених розробці та модернізації ракетних установ. На його рахунку більше 50 винаходів та патентів. Він був одним із найдосвідченіших фахівців аерокосмічної галузі України. Олександр розумів, наскільки важливим є інтегрувати країну в глобальну роботу по розширенню можливостей людства у космосі.
Про нього згадують, як про людину, яка вміла ламати стереотипи та розширювати горизонти. Дегтярьов належав до тих, чиє ім'я відоме далеко за межами України. Він був чоловіком слова, ладним робити неможливе задля справи. Був одним з найбільш досвідчених працівників аерокосмічної галузі.
Про день жалоби на своїй сторінці Facebook повідомив міський голова Борис Філатов.

Теги: Дніпро, Коронавірус, COVID-19,день жалоби,КБ Південне
Мої відео