News Ukraine

Ще вісім судових установ перейшли під охорону Служби судової охорони

472 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 8 грудня, Служба судової охорони взяла під свій захист вісім установ системи правосуддя держави.
Так, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області розпочали несення служби з охорони й забезпечення безпеки двох судів на теренах області – Ріпкинського та Куликівського районних судів.
Керівництво Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, начальник управління полковник Служби судової охорони Олександр Рибак та його заступник полковник Служби судової охорони Валерій Голець, представили колективам судів судових охоронців, які відсьогодні забезпечуватимуть в установах громадський порядок.
Після завершення процедури взяття судів під охорону співробітники Служби приступили до виконання своїх обов’язків і вже в перші години несення служби попередили пронесення до приміщення Ріпкинського районного суду Чернігівської області двох заборонених предметів, зокрема ножа, а Куликівського районного суду – балончик, споряджений речовиною сльозогінної дії.
До слова, на Чернігівщині вже 11 установ та об’єктів системи судової влади області перебувають під охороною Служби.
Також дві судові установи перейшли під охорону Служби судової охорони на Херсонщині – Новотроїцький та Генічеський районні суди.
Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Херсонській області полковник Служби судової охорони Вадим Матвєєв представив головам судів Вадимові Решетову та Юлії Берлімовій, колективам судів охоронців, які дбатимуть про їх охорону й безпеку, підтримуватимуть у їхніх установах громадський порядок.
- Співробітники нашої служби докладатимуть максимальних зусиль, аби правосуддя відбувалося в безпечних умовах. У разі потреби ми готові вжити всіх заходів для припинення проявів неповаги до суду та учасників судового процесу, - зазначив у своєму зверненні полковник Служби судової охорони Вадим Матвєєв.
Варто додати, що Генічеський районний суд має певні особливості. Він не тільки найвіддаленіший від обласного центру (понад 200 кілометрів), а й розташований поблизу адміністративної межі з тимчасово окупованою АР Крим і до нього часто звертаються кримчани. Тому начальник Територіального управління Служби у Херсонській області полковник Служби судової охорони Вадим Матвєєв окремо провів зустріч із головою Генічеського районного суду Юлією Берлімовою, обговоривши з нею низку питань щодо організації тісної взаємодії стосовно забезпечення безпеки судової установи.
Урочистий настрій панував сьогодні й у Кременчуцькому районному суді Полтавської області, який перейшов під надійну охорону співробітників Служби.
До суду завітав зі своїми підлеглими начальник Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області полковник Служби судової охорони Олександр Аленін, який привітав голову суду Світлану Клименко та колектив установи з початком ефективної співпраці.
- Відсьогодні усі суди міста Кременчука перебувають під охороною співробітників нашого управління й вони докладають максимальних зусиль, аби працівники судів міста почували себе в безпеці кожного дня! – зазначив полковник Служби судової охорони Олександр Аленін, представляючи охоронців Феміди, які відтепер забезпечуватимуть громадський порядок у судовій установі.
На Сумщині охоронці Феміди взяли під свій захист Лебединський районний суд Сумської області. Судових охоронців, які відтепер забезпечуватимуть охорону та безпеку суду, представив колективові установи начальник Територіального управління Служби у Сумській області полковник Служби судової охорони Володимир Бабич.
Інструктуючи співробітників, він нагадав їм порядок дій під час несення служби, акцентував увагу на ефективному виконанні покладених на Службу завдань, а також на обов’язковому дотриманні карантинних заходів.
Голова Лебединського районного суду Олександр Чхайло привітав судових охоронців з початком несення служби й побажав їм успіхів у нелегкій службі та натхнення.
А на Черкащині Уманський міськрайонний суд відсьогодні охороняється співробітниками Служби судової охорони.
Тимчасовий виконувач обов’язків начальника Територіального управління Служби у Черкаській області підполковник Служби судової охорони Сергій Власенко привітав співробітників із початком несення служби, провів інструктаж з охорони й забезпечення безпеки, підтримання громадського порядку в судовій установі та наголосив на неухильному дотриманні карантинних норм.
Судових охоронців привітала й виконувачка обов’язків голови суду Людмила Горячківська, яка побажала їм успішного виконання завдань із забезпечення охорони й безпеки судової установи.
До слова, Уманський міськрайонний суд став 15-м об’єктом судової гілки влади в області, який перейшов під охорону Служби.
А Жовтневий районний суд Миколаївської області став тринадцятою судовою установою області, яка віднині охороняється Територіальним управлінням Служби судової охорони у Миколаївській області.
За доброю традицією Служби судової охорони, жіночим колективам прийнятих під охорону судових установ подарували квіти.
Наразі під охороною Служби вже перебувають 466 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає майже 1400 судових охоронців.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона
Мої відео