News Ukraine

У День працівників суду Служба судової охорони взяла під свою надійну охорону 468-у установу судової влади України

466 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 15 грудня, у суддів і працівників Городоцького районного суду Хмельницької області подвійне свято: у День працівників суду їхній храм Феміди перейшов під надійну охорону співробітників Служби судової охорони.
Судових охоронців, які відтепер забезпечуватимуть охорону та боронитимуть безпеку суду, колективові установи представив заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області полковник Служби Ігор Кирник. Він акцентував увагу співробітників Служби на пильності та дотриманні карантинних вимог, а керівництво та працівників апарату суду принагідно привітав із професійним святом, побажавши їм міцного здоров’я, натхнення й успіхів.
- Колектив кожного суду – це люди, об’єднані спільною метою, які люблять свою справу, роблять її сумлінно і професійно. Ваша праця – важлива, відповідальна та вкрай необхідна, адже за захистом своїх прав громадяни йдуть саме до храму Феміди. Тому в День працівників суду бажаємо, щоби ви завжди чули від громадян слова вдячності за неупереджені та справедливі рішення, – наголосив полковник Служби судової охорони Ігор Кирник.
Водночас голова Городоцького районного суду Хмельницької області Інна Федорук привітала судових охоронців із початком несення служби й додала, що тут давно чекали на цю подію.
Городоцький районний суд став вісімнадцятим об’єктом системи правосуддя Поділля, який охороняється Службою судової охорони.
А загалом під охороною Служби вже перебувають 468 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає майже 1400 судових охоронців.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона
Мої відео