News Ukraine

470-ю установою системи правосуддя країни, яка перебуває під захистом Служби судової охорони, став Решетилівський районний суд Полтавської області

458 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 21 січня, під захист співробітників Служби судової охорони перейшла 470-а установа системи правосуддя країни – Решетилівський районний суд Полтавської області.
З цієї нагоди до судової установи завітали начальник Територіального управління Служби у Полтавській області полковник Служби судової охорони Олександр Аленін, голова Полтавського апеляційного суду Сергій Гальонкін та виконувач обов’язків начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області Віталій Федько.
Поважні гості привітали колектив судової установи та голову суду Олену Романенко зі стартом нового етапу в житті суду.
- Для співробітників нашого управління головним завданням є безпека кожного, хто працює або перебуває в суді. І ми докладемо максимум зусиль, аби кожен з вас почувався в безпеці, - наголосив полковник Служби судової охорони Олександр Аленін.
Голова Полтавського апеляційного суду Сергій Гальонкін зазначив, що судові охоронці Полтавщини вже довели гідне виконання своїх обов’язків у судах Полтави та області.
- Безпека суддів, працівників суду та відвідувачів є надважливою, адже правосуддя не може здійснюватися в умовах, коли є реальна загроза. Ці хлопці будуть робити все для того, аби ви могли спокійно виконувати свою роботу, - підкреслив виконувач обов’язків начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області Віталій Федько.
Решетилівський районний суд став дев’ятнадцятим об’єктом системи правосуддя Полтавської області, який охороняється Службою судової охорони.
Наразі під охороною Служби вже перебувають 470 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає понад 1450 судових охоронців.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона
Мої відео